Feynoord – Manchester City, formacionet zyrtare Feynoord – Manchester City, formacionet zyrtare
Feynoordi dhe Manchester City do të takohen sonte me fillim nga ora 20:45, në kuadër të fazës së grupeve të Champions League, shkruan Sovrani.info Dy skuadrat... Feynoord – Manchester City, formacionet zyrtare

Feynoordi dhe Manchester City do të takohen sonte me fillim nga ora 20:45, në kuadër të fazës së grupeve të Champions League, shkruan Sovrani.info

Dy skuadrat kanë bërë të ditura formacionet zyrtare:

Feyenoord: Jones; Juste, Botteghin,Heijden, Nelom; Amrabat, El Ahmadi, Vilhena; Boetius, Kramer, Berghuis.

Man City: Ederson, Walker, Stones, Otamendi, Mendy, Fernandinho, De Bruyne, Bernardo, Silva (c), Jesus, Aguero.