Fjolla Morina fotosesion me vajzën Alayah (Foto) Fjolla Morina fotosesion me vajzën Alayah (Foto)
Fjolla Morina tashmë është nënë e dy vajzave, Ledianës dhe Alayahs. Këngëtarja Fjolla Morina është shumë e përkushtuar ndaj vajzave të saj, shkruan lajmi.net.... Fjolla Morina fotosesion me vajzën Alayah (Foto)

Fjolla Morina tashmë është nënë e dy vajzave, Ledianës dhe Alayahs.

Këngëtarja Fjolla Morina është shumë e përkushtuar ndaj vajzave të saj, shkruan lajmi.net.
Së fundmi ajo ka pozuar para aparatit të Veton Osmanit me vajzën e saj të vogël Alayah.
Të dyja duken shumë bukur në fotografitë e reja të këngëtares.

fjolla