Fjolla Morina shtrihet në spital Fjolla Morina shtrihet në spital

Fjolla Morina shtrihet në spital

FameVIP 11 September, 2019, 20:43

Fjolla Morina është shtrirë në spital. Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina, nuk është mirë me shëndet, shkruan lajmi.net. Ajo këtë e ka treguar nëpërmjet... Fjolla Morina shtrihet në spital

Fjolla Morina është shtrirë në spital.

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina, nuk është mirë me shëndet, shkruan lajmi.net.

Ajo këtë e ka treguar nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instastory ku shihet se është në spital dhe po merr tretman mjeksor.

“So let me dek a”, ka shkruar ajo pranë postimit të fotografisë.

Se çfarë ka ndodhur konkretisht Fjolla nuk ka treguar, e se si do të bëhet gjendja e saj mbetet të shihet.