Me flokë të shkurta nuk do ta njihni më Azrën Me flokë të shkurta nuk do ta njihni më Azrën
Alina Boz është një prej aktoreve më të pëlqyera nga kinematografia turke. Ndonëse në moshë shumë të re, ajo arriti të jetë pjesë e... Me flokë të shkurta nuk do ta njihni më Azrën

Alina Boz është një prej aktoreve më të pëlqyera nga kinematografia turke.

Ndonëse në moshë shumë të re, ajo arriti të jetë pjesë e shumë filmave dhe serialeve tejet të njoura turke.

Suksesi i saj vazhdoi edhe jashtë kufijve kombëtarë dhe në publikun turk ajo u bë e njohur me rolin e ‘Azrës’ në serialin ‘Mos ma lësho dorën’.

Tani, duket se Azra ka bërë një ndryshim të madh në pamje duke i prerë flokët dhe duke ndryshuar ngjyrën,

Me pamjen e re mezi po njihet Azra./ORAinfo/.