Arsenal dhe Leicester City do të përballen nga ora 13:00, në Emirates, në kuadër të xhiros së 26-të të Premierligsë. Të dy trajnerët kanë...

Arsenal dhe Leicester City do të përballen nga ora 13:00, në Emirates, në kuadër të xhiros së 26-të të Premierligsë. Të dy trajnerët kanë publikuar formacionet për këtë takim.
Arsenal: Cech; Bellerin, Mertesacker, Koscielny, Monreal; Coquelin, Ramsey; Oxlade-Chamberlain, Sanchez, Özil; Giroud

Leicester City: Schmeichel, Simpson, Morgan (c), Huth, Fuchs, Mahrez, Kanté, Drinkwater, Albrighton, Okazaki, Vardy.