Formacionet zyrtare: Barcelona – Sevilla Formacionet zyrtare: Barcelona – Sevilla
Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Barcelona – Sevilla Barcelona dhe Sevilla do të përballen në ‘Camp Nou’, duke filluar nga ora 20:30. Kjo... Formacionet zyrtare: Barcelona – Sevilla

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Barcelona – Sevilla

Barcelona dhe Sevilla do të përballen në ‘Camp Nou’, duke filluar nga ora 20:30. Kjo ndeshje zhvillohet në kuadër të xhiros së 26-të në La Liga.

Barcelona: Bravo; Aleix Vidal, Piqué, Mathieu, Alba; Sergi Roberto, Busquets, Arda; Messi, Suárez, Neymar.

Sevilla: Rico; Coke, Rami, Kolo, Tremoulinas;N’Zonzi, Cristoforo;Krohn-Dehli, Iborra, Vitolo;Gameiro