Formacionet zyrtare, Huddersfield – Chelsea Formacionet zyrtare, Huddersfield – Chelsea
Janë publikuar tani edhe formacionet zyrtare të ndeshjes së Premier Leagues ndërmjet Huddersfield Town dhe Chelseat, transmeton Sovrani.info. Ja përbërjet startuese: Huddersfield: Hamer, Kongolo, Hogg... Formacionet zyrtare, Huddersfield – Chelsea

Janë publikuar tani edhe formacionet zyrtare të ndeshjes së Premier Leagues ndërmjet Huddersfield Town dhe Chelseat, transmeton Sovrani.info.

Ja përbërjet startuese:

Huddersfield: Hamer, Kongolo, Hogg (c), Billing, Mooy, Lowe, Pritchard, Mounie, Zanka, Schindler, Hadergjonaj.

Chelsea: untitled