Formacionet zyrtare: Irlandë – Danimarkë Formacionet zyrtare: Irlandë – Danimarkë
Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Irlandë – Danimarkë Irlanda dhe Danimarka kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit në play-off, ku njëra prej tyre... Formacionet zyrtare: Irlandë – Danimarkë

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Irlandë – Danimarkë

Irlanda dhe Danimarka kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit në play-off, ku njëra prej tyre do të sigurojë kualifikimin në Kupën e Botës.

Ndeshja e parë kishte përfunduar baras 0:0 në Danimarkë.

Ndeshja e sontme zhvillohet nga ora 20:45 në Irlandë

Irlanda: Randolph, Christie, Clark, Murphy, Brady, McClean, Hendrick, Ward, Meyler, Duffy, Arter

Danimarka: Schmeichel – Christensen, Kjær, Bjelland, Stryger – Kvist, Delaney, Eriksen – Poulsen, Jørgensen, Sisto