Formacionet zyrtare: Juventus – Inter Formacionet zyrtare: Juventus – Inter
Kryendeshja e javës në Serie A është ajo mes Juventusit dhe Interit dhe tashmë janë publikuar edhe formacionet zyrtare. Inter: Handanovic; Murillo, Miranda, Juan... Formacionet zyrtare: Juventus – Inter

Kryendeshja e javës në Serie A është ajo mes Juventusit dhe Interit dhe tashmë janë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Inter: Handanovic; Murillo, Miranda, Juan J; D’Ambrosio, Melo, Medel, Kondogbia, Telles; Icardi, Palacio

Juventus: Buffon, Barzagli, Bonucci, Chiellini, Lichtsteiner, Khedira, Hernanes, Pogba, Alex Sandro, Mandzukic, Dybala.