Formacionet zyrtare, Roma – Porto Formacionet zyrtare, Roma – Porto

Formacionet zyrtare, Roma – Porto

Sport 12 February, 2019, 19:50

Në stadiumin ‘Olimpico’ sonte Roma dhe Porto ballafaqohne me njëra – tjetrën në duelin e parë të fazës 1/16 të Uefa Champions League. Tashmë... Formacionet zyrtare, Roma – Porto

Në stadiumin ‘Olimpico’ sonte Roma dhe Porto ballafaqohne me njëra – tjetrën në duelin e parë të fazës 1/16 të Uefa Champions League.

Tashmë janë bërë publike formacionet startuese të këtij dueli që starton nga ora 21:00.

Roma: 

Porto: Alienación: Casillas, Militão, Felipe, Pepe, Alex Telles, Danilo, Herrera, Otávio, Fernando Andrade, Soares e Brahimi

 

/Sovrani.info/