Formacionet zyrtare, Spal – Milan, ja zgjedhjet e Gattusos Formacionet zyrtare, Spal – Milan, ja zgjedhjet e Gattusos
Milani duhet të mposhtë Spali si mysafir sonte dhe të shpresoj në gabimin e Interit ose Atalantës për t’ë siguruar hyrjen në Ligën e... Formacionet zyrtare, Spal – Milan, ja zgjedhjet e Gattusos

Milani duhet të mposhtë Spali si mysafir sonte dhe të shpresoj në gabimin e Interit ose Atalantës për t’ë siguruar hyrjen në Ligën e Kampionëve sezonin e ardhshë, transmeton Sovrani.info.

Ndeshja starton nga ora 20:30 dhe këto janë formacionet zyrtare:

Spal:

Milan: G Donnarumma; Abate, Musacchio, Romagnoli, Rodriguez; Kessie, Bakayoko, Calhanoglu; Suso, Piatek, Borini

milanii