Françeska Jaçe “qeras” fansat me një kërcim sensual Françeska Jaçe “qeras” fansat me një kërcim sensual
Isha banorja e Big Brother, Françeska Jaçe nuk ka ndaluar asnjëher së qenuri në qëndër të vëmendjes si në median rozë ashu edhe në... Françeska Jaçe “qeras” fansat me një kërcim sensual

Isha banorja e Big Brother, Françeska Jaçe nuk ka ndaluar asnjëher së qenuri në qëndër të vëmendjes si në median rozë ashu edhe në rrjetet sociale.

Françeska jeton një jetë mjaft luksoze shpenzimet e së cilës kanë hapur gjithnjë debat por tanimë modelja pretendon se ka një biznes dhe ja del mjaft mirë të jetoj në luks falë tij.

Foto dhe video të njëpasnjëshme në Instagramin e saj nxisin komente të shumta si ngacmuese dhe komplimenta.

Së fundmi Françeska ka ndarë me fansat një video teksa kërcen në ambjentet e një lokali vendodhjen e të cilit nuk e ka bërë të ditur.

“Më kthe”, shkruan ish banorja e Big Brother përkrah videos