Françeska Jaçe shfaqet tejet joshëse (FOTO) Françeska Jaçe shfaqet tejet joshëse (FOTO)
Françeska Jaçe gjithmonë vë gjoksin në radhë të parë, ajo ka postuar një fotografi në rrjetin social Instagram ku shohim se bukuroshja shfaqet tejet... Françeska Jaçe shfaqet tejet joshëse (FOTO)

Françeska Jaçe gjithmonë vë gjoksin në radhë të parë, ajo ka postuar një fotografi në rrjetin social Instagram ku shohim se bukuroshja shfaqet tejet joshëse e veshur në një fustan ngjyrë rozë,shkruan Sovrani.info

Ish- banorja e “Big Brother Albania”, jo rrallë herë po realizon fotosesione të ndryshme,duke vë në pah linjat tejet seksi.

Jaçe nuk e ka problem të tregojë edhe më shumë se që duhet, dhe kjo me të vetmin qëllim, që të ketë vëmendjen e të tjerve.

21744432-366152290482307-81849349-n