Publikohen fotografitë e Adelina Tahirit duke shfaqur barkun e fryrë
Këngëtarja e njohur dhe burri i saj Serjozha Markov po presin fëmijën e parë ...
Rashela shpërfaq ndërhyrjet plastike (Foto)
Momentalisht është një nga femrat më të komentuara shqiptare. Në fillim e njohëm si...
Çiljeta befason publikun në emisionin live
Një çift të moshuarish janë martuar nga kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, gjatë emisioni...
Lista me emrat e foshnjave më të popullarizuara në botë
Megjithëse pesë emrat e foshnjave për djem dhe vajza kanë mbetur në thelb të...
Ju kujtohet Nermini tek seriali “Jetë e hidhur”?Ja si duket ajo sot(FOTO)
Selin Demiratar është aktore e famshme turke. Ka marrë pjesë në shumë seriale dhe...
E kuptuan se ishin vëllezër pas 60 vitesh miqësi (FOTO)
Në një kthesë të ngrohtë të fatit, dy miqtë më të mirë kohët e...
Rregullat e arta të shtrimit të tavolinës, ja gabimet që duhen shmangur me raste festash
Ne rekomandojmë thjeshtësi, finesë dhe kombinim me natyrën, për një tavolinë që të hap...
Ndajuni, po humbni kohë!
1. Ju krahason me ish-in Nëse nuk është mbyllur e kaluara, nuk ja vlen...
Kur fotot nudo shërbejnë për bamirësi (FOTO)
Fotografi Dominika Cuda nga Britania e Madhe ka mbledhur kampionë, balerinë, sportistë e të...
Gjëra që duhen bërë para se të ngjyrosni flokët
Ngjyra e flokëve mund të ketë një ndikim të madh në ju, por para...
Bigi nuk është e vetmja – ja edhe 15 të tjerë që janë transformuar duke humbur peshë
Ditëve të fundi bëri bujë lajmi se si ishte dukur këngëtarja dhe prezantuesja shqiptare...
7 shtete në botë ku ka mungesë të femrave
Demografia është gjë interesante. Në një shtet femrat janë në numër më të lartë...
Dashuria ilaç i vërtet!
Këtu keni disa nga efektet më të mahnitshme dhe të provuara shkencërisht që dashuria...
Lutfi Haziri dekoron Gjilanin me “brekë elektrike”
Të gjitha qytetet kanë filluar të ndriçohen me rastin e festave të  fundvitit, e...
Mitet më të mëdha rreth asaj se përse tradhtojnë femrat
Ka shumë klishe rreth tradhtisë. Shpeshherë supozohet se një mashkull tradhton kur nuk ndihet...
Publikohen fotografitë e Adelina Tahirit duke shfaqur barkun e fryrë
Këngëtarja e njohur dhe burri i saj Serjozha Markov po presin fëmijën e parë  Para disa ditësh këngëtarja konfirmoi shtatzëninë e saj, duke treguar...
Rashela shpërfaq ndërhyrjet plastike (Foto)
Momentalisht është një nga femrat më të komentuara shqiptare. Në fillim e njohëm si velinë në emisionin “Xing me Ermalin” , ndërsa tani është...
Çiljeta befason publikun në emisionin live
Një çift të moshuarish janë martuar nga kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, gjatë emisioni të kësaj të mërkure në “Top Show Magazine”. Siç e...
Lista me emrat e foshnjave më të popullarizuara në botë
Megjithëse pesë emrat e foshnjave për djem dhe vajza kanë mbetur në thelb të pandryshuar për disa vite të fundit. Këta janë emrat Emma...