Fun
Qytetari e mbush veturën me vaj në vend të naftës (Video)
Një video që po qarkullon në rrjetin social Facebook shihet një person duke mbushur veturën e tij me vaj në vend të naftës, transmeton Sovrani.info. Më poshtë keni linkun për të parë videon…   https://web.facebook.com/fisiMPower/videos/1643491039055849/  Më shumë
Kjo është martesa më e shtrenjtë në botë
Djali i miliarderit armen, Samvel Karapetyan, Kareni ka bërë dasmën më të shtrenjtë në botë Një ceremoni kaq glamuroze për një dasmë ende nuk e kemi parë. Kështu ka ndodhur me martesën e djalit të miliarderit armen, Samvel Karapetyan, Karen i cili i dha fund beqarisë gjatë vikendit. Por,... Më shumë
Do të shkriheni së qeshuri me “eksperimentin” e këtij personi në veturën e tij (FOTO)
Në rrjetet sociale po qarkullon një fotografi mjaft qesharake. Foto është bërë në Kosovë ku shihet se një person ka vendosur aromë të guaskës së WC-së në veturën e tij. Për më shumë shikoni foton e mëposhtme:    Më shumë
Shikoni videoklipin e Anxhelinës, vajzës që u përfshi në skandalin e deputetit Shala (VIDEO)
E përfolur shumë këto ditë për shkak të publikimit të fotografive me deputetin Haxhi Shala këngëtarja Anxhelina Shala ka të publikuara disa këngë në kanalin Youtube, sovrani.info ka zgjedhur njërën prej tyre të cilën vlerësojeni vet./Sovrani.info Më shumë
E pabesueshme se ku i gjeti ky person kartëmonedha 500-she
Prokurorët zviceranë janë duke hetuar pse dhjetëra mijëra euro janë gjetur të gëlltitura nga tualetet në Gjenevë. Kartëmonedhat 500-she ishin bërë copa-copa dhe gjetur në tualetet e një dege të bankës UBS dhe në tri restorante aty pranë. Mijëra franga zvicerane janë shpenzuar për t’i riparuar tubacionet e prishur... Më shumë
Ja gërvish veturën në parking, nuk mund ta besoni se çfarë bënë më pas
Një foto që është përhapur në rrjetet sociale po bënë bujë për ‘burrërinë’ që ka treguar një kosovar. Ai ia gërvishi veturën mirëpo më pas i’a la një letër me numrin e telefonit në të, transmeton Sovrani.info. Më poshtë keni fotot nga kjo ngjarje :   Më shumë
Dikush na kishte paralajmëruar për përmbytjet
“Ujërat e deteve do të ngrihen mbi majat e maleve, drejt qiellit, dhe do të bien sërish mbi shtëpitë e njerëzve”, thoshte dikur Leonardo Da Vinci. E kjo, duket se po del më se e vërtetë. Leonardo ishte i magjepsur pas ujit, teksa ka përshkruar shumë diga dhe sisteme... Më shumë
Nuk do të ju besoni syve se çfarë ka ngarkuar ky person në veturë (FOTO)
Një ngjarje e pazakontë dhe qesharake ka ndodhur afër Prishtinës. Një person i cili po voziste veturën e tipit “Seat – pikapo”, shihet se ka ngarkuar një lopë në të. Më poshtë Sovrani.info ju sjell foton nga kjo ngjarje…   Më shumë
Njerëzit po thithin akrepa në Pakistan për një arsye shumë të çuditshme
Çdo kulturë dhe vend ka metodat e veta të relaksimit. Përderisa alkooli dhe marijuana mund të jenë zgjidhje për shumë njerëz në botë, në Pakistan ka filluar një trend jo i zakonshëm që ka marrë vëmendjen e botës. Marijuana është e ndaluar rreptësishtë në Pakistan dhe shumë njerëz mendojnë... Më shumë
Mos e humbisni! Emocionuese e gjeti vëllain e tij të humbur pas 70 vitesh (VIDEO)
Këta vëllezër binjak u adoptuan nga familje të ndryshme në Poloni, pas Luftës së Dytë Botërore. Pasi ishin të ndarë për rreth 70 vjet, ribashkimi për të cilin ata kishin ëndërruar u bë realitet. Gjatë gjithë kohës, Lucian Poznanski, 71 vjeç, kurrë nuk e kishte ditur se ka një... Më shumë