Genta Ismajli shndrrohet në një bjonde joshëse Genta Ismajli shndrrohet në një bjonde joshëse
Genta Ismajli ndonëse jo aq aktive me projekte dhe koncerte muzikore, ajo vazhdon të jetë më se e pranishme me postime në rrjete sociale.... Genta Ismajli shndrrohet në një bjonde joshëse

Genta Ismajli ndonëse jo aq aktive me projekte dhe koncerte muzikore, ajo vazhdon të jetë më se e pranishme me postime në rrjete sociale.

Madje, këngëtarja na shfaqet me një dukje të re, duke ndryshuar tërësisht flokët e saj.

Nga një brune, Genta këtë verë duket se do ta kalojë si biondinë. Çka se duket krejtësisht ndryshme, por edhe mjaftë aktraktive.

Kujtojmë, që projekti i saj i fundit muzikor është “Zjarr”, i cili në kanalin Youtube është klikuar për dy muaj afro 2 milionë herë./Indeksonline/