Gigi dhe Zayn duken për mrekulli së bashku (FOTO) Gigi dhe Zayn duken për mrekulli së bashku (FOTO)
Zayn Malik dhe Gigi Hadid u shfaqën së bashku në Givenchy show, në Paris Fashion Week, shkruan Sovrani.Info LEXO EDHE: Kylie Jenner “zbulon” shpikjen në... Gigi dhe Zayn duken për mrekulli së bashku (FOTO)

Zayn Malik dhe Gigi Hadid u shfaqën së bashku në Givenchy show, në Paris Fashion Week, shkruan Sovrani.Info

LEXO EDHE: Kylie Jenner “zbulon” shpikjen në fushën fotozhenike (FOTO)

Malik dhe Hadid janë aktualisht një nga qiftet më të përfolura në media, dhe një nga qiftet më të famshme momentalisht.