Gjakova mbulohet nga tymi (FOTO) Gjakova mbulohet nga tymi (FOTO)

Gjakova mbulohet nga tymi (FOTO)

LajmeVendi 13 February, 2018, 18:40

Sot qyteti i Gjakovës u mbulua nga tymi. Qytetarë të shumë kanë postuar fotografi në rrjetet sociale, ku fotografitë janë bërë në qendër të... Gjakova mbulohet nga tymi (FOTO)

Sot qyteti i Gjakovës u mbulua nga tymi. Qytetarë të shumë kanë postuar fotografi në rrjetet sociale, ku fotografitë janë bërë në qendër të qytetit përkatësisht tek Hotel “Pashtriku”, shkruan Sovrani.
Tymi ka filluar të dalë rreth orës 10 të mëngjesit nga hoteli dhe arsyeja për këtë ka qenë një çrregullim në kaldajën e hotelit.

Më poshtë keni fotografitë:

28000868_405544283224867_2064145085_n

auto_27867754_10155953719164651_6630162359789242510_n1518536584