Gjilan – Arrestohet pasi kërcënoi familjarët Gjilan – Arrestohet pasi kërcënoi familjarët
Një person është arrestuar pasi që i njëjti ka kërcënuar familjarët e tij. Rasti është raportuar në Gjilan, gjatë ditës së djeshme. Sipas sqarimit... Gjilan – Arrestohet pasi kërcënoi familjarët

Një person është arrestuar pasi që i njëjti ka kërcënuar familjarët e tij.
Rasti është raportuar në Gjilan, gjatë ditës së djeshme.

Sipas sqarimit të policisë, i dyshuari pas një mosmarrëveshje ka kërcënuar familjarët e tij.

I njëjti ka pranuar tretman mjekësor dhe për rastin është njoftuar edhe prokurori i shtetit.

Me urdhër të prokurorit, i dyshuari është ndaluar për 48 orë për trajtim të detyrueshëm psikiatrik.