Gjira na prezanton sërish vogëlushin, sa i ëmbël që është! Gjira na prezanton sërish vogëlushin, sa i ëmbël që është!
Këngëtarja Gjira, e cila sapo është bërë nënë, ka postuar një foto të këndshme të voglit të saj. Në foton e postuar nga Gjira... Gjira na prezanton sërish vogëlushin, sa i ëmbël që është!

Këngëtarja Gjira, e cila sapo është bërë nënë, ka postuar një foto të këndshme të voglit të saj.

Në foton e postuar nga Gjira në rrjetin ‘Instagram’, shihet vogëlushi i cili duket që do të flejë gjumë, transmeton Sovrani.info.

Vogëlushi i sapolindur quhet Maël dhe ka kuptimin e princit në gjuhën irlandeze.

Aktualisht, Gjira nuk ka pohuar nëse është duke punuar në ndonjë projekt. /Sovrani.info/

bebi-gjira

View this post on Instagram

Mama let me sleeeeep 😇💙 #maël #babyboy

A post shared by Gjira (@gjirakajtazi) on