Grabitje e armatosur në një market në Prishtinë Grabitje e armatosur në një market në Prishtinë
Mbrëmë rreth orës 22:46 ka ndodhur një grabitje në një market në Prishtinë. Viktima femër K/Shqiptare ka raportuar se derisa kishte qenë duke punuar... Grabitje e armatosur në një market në Prishtinë

Mbrëmë rreth orës 22:46 ka ndodhur një grabitje në një market në Prishtinë.

Viktima femër K/Shqiptare ka raportuar se derisa kishte qenë duke punuar në një market, një person i panjohur i maskuar dhe nën kërcënim të armës nga arka i ka grabitur një shumë parash është larguar në drejtim të panjohur, transmeton Indeksonline.

Nuk është raportuar për të lënduar, përderisa rasti është duke u hetuar nga njësitet kompetente policore./Indeksonline.