Greta Koci, sa e bukur aq edhe joshëse Greta Koci, sa e bukur aq edhe joshëse
Greta Koçi është një prej femrave më të komentuara. Ajo shpesh herë përflitet për ndërhyrjet e shumta që ka bërë, por edhe për stilin... Greta Koci, sa e bukur aq edhe joshëse

Greta Koçi është një prej femrave më të komentuara.

Ajo shpesh herë përflitet për ndërhyrjet e shumta që ka bërë, por edhe për stilin e bukur të veshjes, shkruan Indeksonline.

Këtë herë, këngëtarja e njohur erdhi elegante dhe tejet seksi.

Me një palë xhinse të kombinuar me një këmishë, Greta ka shkëlqyer kësaj radhe.

Ndryshe, Greta kohë më parë ka deklaruar se fokusi i saj momental është vetëm muzika.