Grupi Troja me këngë të re Grupi Troja me këngë të re

Grupi Troja me këngë të re

Fame 12 February, 2016, 9:51

Rock bendi kosovar, Troja është në përgatitje të një projekti të ri. Kështu së paku ka bërë të ditur vetë bendi përmes një mesazhi... Grupi Troja me këngë të re

Rock bendi kosovar, Troja është në përgatitje të një projekti të ri.

Kështu së paku ka bërë të ditur vetë bendi përmes një mesazhi në llogarinë zyrtare të Facebookut teksa shihen në xhirime të videokëngës, transmeton Telegrafi.

Mbetet të shihet se kënga e re çfarë përmbajtje do të mbajë, pasi që Troja nuk ka dhënë asnjë detaj tjetër në lidhje me këngën e re.

Ndërkohë, bendi ka paralajmëruar se së shpejti do të fillojë me koncerte nëpër Kosove, Shqipëri, Maqedoni dhe Diasporë.