Guardiola para shkarkimit Guardiola para shkarkimit

Guardiola para shkarkimit

Sport 14 February, 2016, 9:27

Bayern Munich mund ta shkarkoj Pep Guardiolan. Pep Guardiola do të largohet nga Bayern Munich në fund të këtij sezoni. Strategu spanjoll do të... Guardiola para shkarkimit

Bayern Munich mund ta shkarkoj Pep Guardiolan.
Pep Guardiola do të largohet nga Bayern Munich në fund të këtij sezoni. Strategu spanjoll do të marrë drejtimin e Manchster Cityt nga sezoni i ri.

Por, sipas Sunday Express, Bayern dhe Guardiola mund të ndahen edhe më herët..
Sunday Express shkruan se ish trajneri i Barcelonës mund të shkarkohet nga detyra nëse Bayerni dështon përballë Juventusit në Ligën e Kampionëve.
Thuhet se drejtuesit e gjigantit nga Bundesliga janë të inatosur në Guardiolan, i cili zgjodhi Manchester Cityn para tyre.