Gucci shet atlete që duken të palara Gucci shet atlete që duken të palara
Gucci – marka luksoze italiane, kohëve të fundit po shet atlete që duken të palara. Ato nuk janë aspak të lira. Një palë kushtojnë... Gucci shet atlete që duken të palara

Gucci – marka luksoze italiane, kohëve të fundit po shet atlete që duken të palara.

Ato nuk janë aspak të lira. Një palë kushtojnë 870 dollarë.

Atletet për burrat janë në tri lloje dhe ngjajnë me një palë këpucë të viteve ’70.

Kompania ka bërë edhe një version bardhë e zi për gratë, pak më lirë, 790 dollarë.

guccidirtyshoe2_1553127974015_6926255_ver1-0_640_360