Harrojeni Irina Shayk, kjo është rusja më e hatashme e planetit (FOTO) Harrojeni Irina Shayk, kjo është rusja më e hatashme e planetit (FOTO)
Nëse deri më sot keni menduar se është Irina Shayk rusja më e bukur e planetit, e keni totalisht gabim. Pasi të shihni fotot... Harrojeni Irina Shayk, kjo është rusja më e hatashme e planetit (FOTO)

Nëse deri më sot keni menduar se është Irina Shayk rusja më e bukur e planetit, e keni totalisht gabim. Pasi të shihni fotot e kësaj modeleje atëherë do të ndryshoni menjëherë mendje.

34 vjeçarja Vera Brezhneva, është cilësuar si femra më e bukur e planetit sipas revistës ruse ‘Maxim’, duke lënë pas emra të njohur të modës si Anastasia Kvitko dhe modele te tjera te njohura si Irina Shayk.

401x600_1_9e234923a0540f341508de102438156d1068x1600_0xd42ee437_107833921714478639231484150763 vera-brezhneva-by-ivan-bideac-5copy-768x9611484150765

nu_vera-681x10241484150762