“Home Alone” së shpejti vjen në version të ri “Home Alone” së shpejti vjen në version të ri
“Home Alone” u dha premierë në vitin 1990 Komedia “Home Alone” së shpejti do të rikthehet në version të ri, shkruan rtv21.tv Kreu i... “Home Alone” së shpejti vjen në version të ri

“Home Alone” u dha premierë në vitin 1990

Komedia “Home Alone” së shpejti do të rikthehet në version të ri, shkruan rtv21.tv Kreu i Disney, Bob Iger njoftoi se në mesin e projekteve që do të kthehen në versione të reja në kompaninë Disney është edhe “Home Alone”.

Sipas “Comicbook.com”, “Home Alone” që u dha premierë në vitin 1990 me Kevin McCallister personazhin që u harrua nga familja kur shkuan për pushime të Krishtlindjes, do të rikthehet sërish.

Ky film sipas Bob Igerit,  do të ripërpunohet në një version tjetër për gjeneratat  tjera, e përveç tij  edhe “Night at the Museum” dhe “Diary of a Wimpy Kid”. /21Media

home alone

home alone