Këngëtarja ingrit Gjoni ndonëse ka kohë që nuk ka qenë edhe shumë aktive në muzikë, së fundmi ka vendosur të rikthehet, duke publikuar këngën...

Këngëtarja ingrit Gjoni ndonëse ka kohë që nuk ka qenë edhe shumë aktive në muzikë, së fundmi ka vendosur të rikthehet, duke publikuar këngën e saj më të re “Sa më larg”.

Muzika është punuar nga Elgit Doda, e ndërsa tekstin e ka shkruar Alban Ramosaj.

Videoklipi i këngës është realizuar nga Max Production, dhe Ingriti është shfaqur e freskët dhe në top formë si gjithmonë.