Interi befason tifozët me vendimin e fundit Interi befason tifozët me vendimin e fundit
Një jetë e re për Antonio Candreva. Nën administrimin e Antonio Contes, anësori i Nerazzurrëve është një lojtar krejtësisht tjetër, raporton Sovrani.info. Sipas raporteve... Interi befason tifozët me vendimin e fundit

Një jetë e re për Antonio Candreva. Nën administrimin e Antonio Contes, anësori i Nerazzurrëve është një lojtar krejtësisht tjetër, raporton Sovrani.info.

Sipas raporteve nga fcinternews.it, një rinovim i kontratës tani është gati. Para se të mbarojë viti, do të ketë një samit midis Marotta, Ausilio dhe agjentit Pastorello për të diskutuar zgjatjen deri në vitin 2022.

Italiani nuk pëlqehet aq shumë nga tifozët zikaltër për shkak të paraqitjeve të tij, sidomos në kohën kur trajner ishte Lucisno Spaletti.

/Sovrani.info/