Isco bëhet me klub të ri për 75 milionë euro Isco bëhet me klub të ri për 75 milionë euro
Manchester City po përgatit një ofertë prej 75 milionë euro për lojtarin e Real Madridit Isco, sipas Don Balon. Bosi i klubit Pep Guardiola... Isco bëhet me klub të ri për 75 milionë euro

Manchester City po përgatit një ofertë prej 75 milionë euro për lojtarin e Real Madridit Isco, sipas Don Balon.

Bosi i klubit Pep Guardiola po kërkon një zëvendësim afatgjatë për David Silva, i cili po i afrohet viteve të muzgut të karrierës së tij në moshën 33 vjeçare.

Isco është në krye të listës së dëshirave të tij dhe spanjolli mund të jetë i hapur për të lënë Santiago Bernabeun, pasi ka humbur peshën nën urdhërat e trajnerit Santiago Solari.  /Sovrani.info/