“Isha gati të merrja drejtimin e Manchester United” “Isha gati të merrja drejtimin e Manchester United”
Ish-trajneri i Paris – Saint – Germain Laurent Blanc ka zbuluar se në të kaluarën ishte shumë afër emërimit si kryetrajner i gjigantit anglez... “Isha gati të merrja drejtimin e Manchester United”

Ish-trajneri i Paris – Saint – Germain Laurent Blanc ka zbuluar se në të kaluarën ishte shumë afër emërimit si kryetrajner i gjigantit anglez Manchester United, transmeton Sovrani.info.

“Kam pasur një telefonatë nga një drejtor, nuk do të preferoja të them se kush ishte ai dhe kishim disa diskutime,” tha Blanc për The Times.

“Por unë isha në Paris kështu që ishte shumë e vështirë për mua të largohesha. Ne qëndruam në kontakt por ata shkuan më tutje me Van Gaalin në fund”. /Sovrani.info/