A iu kujtohet Shpresa te “Përrallë me tupan”. Ja me kë është martuar A iu kujtohet Shpresa te “Përrallë me tupan”. Ja me kë është martuar
Aktorja e njohur Flutura Basha, prej vitesh jeton larg Kosovës. Në vendlindje kthehet vetëm për ndonjë rol aty-këtu ose për pushime, shkruan “Kosovarja”. E... A iu kujtohet Shpresa te “Përrallë me tupan”. Ja me kë është martuar

Aktorja e njohur Flutura Basha, prej vitesh jeton larg Kosovës. Në vendlindje kthehet vetëm për ndonjë rol aty-këtu ose për pushime, shkruan “Kosovarja”.

E njohur për aftësitë e saj si aktore, Flutura është dëshmuar përmes dhjetra roleve më teatër e televizion.

Masa e gjërë u njoh me të permes rolit të Shpreses në emisionin “Përrallë me tupan”, dikur shumë i shikuar nga publiku, shkruan “Kosovarja”.

Flutura adhurohej për këtë rol dhe normalisht që publiku është i interesuar për të ditur më shumë për të.

Aktorja prej vitesh është martuar me një shtetas amerikan. /Kosovarja/