Ja me kë po i gëzon reshjet e borës Ardit Gjebrea (FOTO) Ja me kë po i gëzon reshjet e borës Ardit Gjebrea (FOTO)
Këngëtari dhe moderatori i njohur nga Shqipëria, Ardit Gjebrea, duket që po shijon reshjet e borës në Tiranë. Këtë gëzim ai po e shijon... Ja me kë po i gëzon reshjet e borës Ardit Gjebrea (FOTO)

Këngëtari dhe moderatori i njohur nga Shqipëria, Ardit Gjebrea, duket që po shijon reshjet e borës në Tiranë.

Këtë gëzim ai po e shijon së bashku me vajzën e tij, Anën.

LEXO EDHE:Prezantuesja e njohur shqiptare prek me dorë…(FOTO)

Ai ka publikuar një foto në llogarinë e tij në Instagram, ku shihet vajza e tij me të cilën ai po luan me topa bore.

Po pse, nuk do luanim pak ne sonte? ❄❄ 🙆🙌💕

A post shared by ardit gjebrea (@arditgjebrea) on