Ja kush po ia kënaqë zemrën Teuta Krasniqit? Ja kush po ia kënaqë zemrën Teuta Krasniqit?
Nënë e dy vajzave, e cila po përjeton kënaqësi dhe po merr dashuri çdo ditë e më shumë, këtë ndjesi Teuta Krasniqi shumë shpesh... Ja kush po ia kënaqë zemrën Teuta Krasniqit?

Nënë e dy vajzave, e cila po përjeton kënaqësi dhe po merr dashuri çdo ditë e më shumë, këtë ndjesi Teuta Krasniqi shumë shpesh po e shpreh edhe në rrjete sociale për ndjekësit e saj.

Aktorja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, po vazhdon Aktorja e njohur çdo herë dëshmon se është nënë dhe bashkëshorte e përkushtuar, shkruan “Kosovarja”.

Tara dhe Kaia, janë dy fytyrat më të ëmbla, të cila po ia kënaqin zemrën nënës së tyre.

Këtë e bënë të ditur Teuta, përmes një fotografie të vajzave që ka lëshuar në rrjetin social Instagram.

Ndryshe, ajo po vazhdon karrierën e saj duke korrur suksese të shumta në fushën e aktrimit.