Ja sa do të mungojë Amir Abrashi Ja sa do të mungojë Amir Abrashi
Amir Abrashi nuk ka pësuar lëndim të rëndë dhe pritet të kthehet në stërvtije javën tjeter Mesfushori i Kombëtarës shqiptare ditë më parë pësoi... Ja sa do të mungojë Amir Abrashi

Amir Abrashi nuk ka pësuar lëndim të rëndë dhe pritet të kthehet në stërvtije javën tjeter

Mesfushori i Kombëtarës shqiptare ditë më parë pësoi një lëndim në kavilje në ndeshjen miqësore që skuadra e tij e luajti kundër Vaduzit, dhe më pas u rikthye në Gjermani për t’i kryer disa vizita mjekësore.

Ai dje përfundoi të gjitha kontrollet e nevojshme dhe u vërtetua se nuk ka lëndim serioz për të.

Kështu Abrashi do të rikthehet në aksion menjëherë javën e ardhshme në mënyrë që të përgatitet sa më shumë për fillimin e pjesës së dytë të sezonit në Bundesliga.