Ja sa vite diferencë kanë Miram Cani dhe Alban Skenderaj? (FOTO) Ja sa vite diferencë kanë Miram Cani dhe Alban Skenderaj? (FOTO)
Miriam Cani dhe Alban Skenderaj, janë çifti më i njohur për të cilët nuk flitet shpesh për jetën e tyre private. Ata kishin një... Ja sa vite diferencë kanë Miram Cani dhe Alban Skenderaj? (FOTO)

Miriam Cani dhe Alban Skenderaj, janë çifti më i njohur për të cilët nuk flitet shpesh për jetën e tyre private.

Ata kishin një lidhje të gjatë së bashku të cilën e kurorëzuan me martesë, ndërsa që disa muaj janë bërë edhe prindër për herë të parë, shkruan Magazina.al

Derisa sot Mirami po feston ditëlindjen e saj të 31-të,a e dini sa vjeçar është Alban Skenderaj?

Albani vetëm një muaj më parë ka festuar ditëlindjen e tij të 34-të, e që i bie se çifti kanë vetëm 3 vite diferencë.

Gjithsesi përveç jetës private, Miriami dhe Albani po vazhdojnë të jenë mjaftë të angazhuar edhe në jetën profesional.

Albani-dhe-Miriami1Miriam-Cani2-480x566