Jenifer Lopez gris kostumin në skenë Jenifer Lopez gris kostumin në skenë
Këngëtarja Jennifer Lopez ka filluar me shumë sukses koncertet e saj në Las Vegas. Jennifer Lopez kaloi një situatë të pakëndshme gjatë shfaqjes në... Jenifer Lopez gris kostumin në skenë

Këngëtarja Jennifer Lopez ka filluar me shumë sukses koncertet e saj në Las Vegas.

Jennifer Lopez kaloi një situatë të pakëndshme gjatë shfaqjes në Las Vegas. 46 – vjeçarja ishte duke kërcyer në skenë dhe në momentin që u përkul përpara publikut që po e duartrokiste, grisi kostumin.

Gjatë kohës që këngëtarja po interpretonte hitin “All i Have” dhe po falenderonte fansat kostumi i saj i ngjitur prej trupi është grisur në pjesën e pasme.

Lopez është veshur gjatë këtyre koncerteve me kostume të krijuara nga stilistë të famshëm si Versace, Michael Costello, Zuhair Murad.

Këngëtarja nënshkroi një marrëveshje për të performuar rreth 40 shfaqje në Las Vegas gjatë 3 viteve të ardhshme.