Jennifer Lopez shfaq linjat tërheqëse në pantallona me lule Jennifer Lopez shfaq linjat tërheqëse në pantallona me lule
Ylli i njohur i botës së shoubizit, Jennifer Lopez, është shfaqur përsëri duke dëshmuar se nuk ka asnjë garderobë të cilën ajo nuk mund... Jennifer Lopez shfaq linjat tërheqëse në pantallona me lule

Ylli i njohur i botës së shoubizit, Jennifer Lopez, është shfaqur përsëri duke dëshmuar se nuk ka asnjë garderobë të cilën ajo nuk mund ta veshë!

Këngëtarja këtë e bëri të ditur duke postuar një fotografi të saj në të cilën shihet vetëm me një palë sytjena dhe pantallona të gjera, njofton Klan Kosova.

Kjo ndodhi vetëm pak kohë para se të niste turneun e saj It’s My Party.