Jonida Maliqi e ndezi skenën e Eurovision-it me performancën e saj! Jonida Maliqi e ndezi skenën e Eurovision-it me performancën e saj!
Mbrëmjen e sotme në skenën e magjishme të Eurovision-it këngëtarja Jonida Maliqi përfaqësoi Shqipërinë me këngën “Ktheju Tokës” në mënyrën më dinjitoze të mundshme.... Jonida Maliqi e ndezi skenën e Eurovision-it me performancën e saj!

Mbrëmjen e sotme në skenën e magjishme të Eurovision-it këngëtarja Jonida Maliqi përfaqësoi Shqipërinë me këngën “Ktheju Tokës” në mënyrën më dinjitoze të mundshme.

Performanca e saj ishte e mbushur plot intensitet e energji dhe duke qenë se çdo gjë ishte live emocioni sigurisht ka qenë më i madh për këngëtaren e cila diti më së miri si ta përcjellë atë tek çdo shqiptar  dhe jo vetëm. Realisht ajo e dogji skenën e Eurovision-it…

KLIKO KËTU PËR TA SHIKUAR VIDEON!

Pasi Jonida mbaroi së kënduari, brohoritjet ishin të shumta dhe nuk mungoi edhe një falenderim i përzemërt nga ana e këngëtares për të gjithë të pranishmit.

Rikujtojmë se finalja e madhe do të jetë ditën e shtunë më datën 18 maj, deri atëherë… le të shpresojmë që Shqipëria të shpallet fituese!

jonida-1