Juventus – Inter, formacionet e mundshme Juventus – Inter, formacionet e mundshme
Java e 15 -të e kampionatit italian Serie -A hapet sot me supersfidën ndërmjet Juventusit dhe Interit e cila zhvillohet nga ora 20:30 në... Juventus – Inter, formacionet e mundshme

Java e 15 -të e kampionatit italian Serie -A hapet sot me supersfidën ndërmjet Juventusit dhe Interit e cila zhvillohet nga ora 20:30 në ‘Alianz Arena’, transmeton Sovrani.info.

Këto janë formacionet e mundshme:

Juventus (4-3-1-2): Szczesny; Cancelo, Bonucci, Chiellini, De Sciglio; Bentancur, Pjanic, Matuidi; Dybala; Mandzukic, Ronaldo

Inter (4-3-3): Handanovic; D’Ambrosio, De Vrij, Skriniar, Asamoah; Vecino, Brozovic, Joao Mario; Politano, Icardi, Perisic  /Sovrani.info/