A i ka blerë ndjekësit në instagram Oriola Marashi? A i ka blerë ndjekësit në instagram Oriola Marashi?
Oriola Marashi është një prej vajzave më seksi dhe të komentuara në showbizz-in shqiptar dhe gjtihmonë di se si të qëndrojë në qendër të... A i ka blerë ndjekësit në instagram Oriola Marashi?

Oriola Marashi është një prej vajzave më seksi dhe të komentuara në showbizz-in shqiptar dhe gjtihmonë di se si të qëndrojë në qendër të vëmendjes qoftë me fotot e saj seksi po ashtu dhe me komentet epike që shkëmben me ndjekësit e saj.

Oriola është shumë aktive në Instagram ku publikon shpesh foto e video nga më të ndryshmet për ndjekësit e saj. Ditën e sotme modelja seksi ka kapur shifrën e 300 mijë ndjekësve në Instagram dhe nëse keni menduar se mund t’i ketë blerë ose i ka bërë me ndonjë program, gaboheni sepse i ka bërë me forcat e saj./Arbresh.info/

Bashkangjitur postimit ku njoftoi për këtë arritje të saj, Oriola shkroi: “Urime për 300k. Me forcat e mia”