Këngëtari i njohur amerikan ‘ndjek’ Samanta Karavellën Këngëtari i njohur amerikan ‘ndjek’ Samanta Karavellën
Chris Brown është artisti i preferuar i Samanta Karavellës. Këtë e ka treguar këngëtarja shqiptare pranë një postimi në Instastory ku ndanë me ndjekësit... Këngëtari i njohur amerikan ‘ndjek’ Samanta Karavellën

Chris Brown është artisti i preferuar i Samanta Karavellës.

Këtë e ka treguar këngëtarja shqiptare pranë një postimi në Instastory ku ndanë me ndjekësit poashtu diçka që e ka gëzuar, shkruan lajmi.net

Këngëtari i njohur amerikan (artisti i prefearuar i saj) në mesin e shumë yjeve botërorë e ndjek Samanta Karavellën në Instagram.

Chris ka më shumë se 46 milionë ndjekës në Instagramin e tij dhe ndjek më shumë se 2 mijë, ndër ta edhe këngëtaren shqiptare.