Keni dëgjuar të lodhet njeriu në pushime? Epo, kjo i ndodhi Rina Balajt Keni dëgjuar të lodhet njeriu në pushime? Epo, kjo i ndodhi Rina Balajt
Rina Balaj, kjo artiste e ‘vogël’ me trup dhe moshë po bën namin në të gjitha trojet shqiptare. Ka disa ditë që reperja ndodhet... Keni dëgjuar të lodhet njeriu në pushime? Epo, kjo i ndodhi Rina Balajt

Rina Balaj, kjo artiste e ‘vogël’ me trup dhe moshë po bën namin në të gjitha trojet shqiptare.

Ka disa ditë që reperja ndodhet në bregdetin turk me pushime, ku nga atje na ka freskuar në çdo kohë me fotografi dhe video nga atmosfera që ka mbizotëruar në Adam&Eve Hotel në Belek, shkruan Sovrani.info.

Nuk kanë munguar as fotografitë e zjarrta që ajo na prezantoi me dukjen e saj.

View this post on Instagram

SH.W.A (shorty with attitude)

A post shared by RINA (@balajrina) on

Ky përshkrim na inspiroi të shkruajmë fjalinë e parë të këtij artikulli: “SH.W.A” (shorty with attitude) – që do të thotë “E shkurtë me qëndrim” dhe ka shumë të drejtë.

Rina na vërteton çdo herë që fjalët e popullit kanë me të vërtetë kuptim, siç thotë populli: “E vogël, e vogël, por sherrin e madh”.

Por ajo çka na befasoi më shumë dhe që e kemi dëgjuar rrallë herë ose më mirë të themi asnjëherë, është që Rina është lodhur nga pushimet dhe mezi pret të kthehet në shtëpi.

Para pak  minutave, ajo postoi një InstaStory ku shprehet se është lodhur nga pushimet.

rina balaj

Siç duket, Rina është hiper aktive dhe mezi pret t’i kthehet projekteve të reja bashkë me stinën e re. /Sovrani.info