Kërcënohet Xhesika Ndoja (Foto) Kërcënohet Xhesika Ndoja (Foto)

Kërcënohet Xhesika Ndoja (Foto)

Fame 11 February, 2016, 22:59

Nertila Marku kërcënon ti publikojë mesazhet që Xhesika i ka dërguar një biznesmeni nga Tetova nëse nuk i kërkon falje Gugut, ndërkohë që nuk... Kërcënohet Xhesika Ndoja (Foto)

Nertila Marku kërcënon ti publikojë mesazhet që Xhesika i ka dërguar një biznesmeni nga Tetova nëse nuk i kërkon falje Gugut, ndërkohë që nuk kuptohet se për çfarë.

Ja postimi i plotë i Nertilës:
“Se kush është mashtruesja ti ‪#‎Xhesika Ndoj, do ta tregoj unë ty nesër qe i luteshe biznesmenit tetovar, dhe ai te kthente sms ti hiqeshe qafe. Nëse nuk kërkon falje publike këngëtares ‪#‎GUGU për 24 ore, ne ketë profilin tim, do te shfaqen fotot e mesazheve(jo në Facebook),por fotot ne sms ne numrin tënd dhe te biznesmenit tetovar. Sa tuuuuuurppp!!! Ti lutesh një biznesmeni, ti alamet seksi qe ta “lypkan” deputetet me leke! Hajt se ke me lyp mëshirë prej meje! Mbaje larg motrës time llapen tende te qelbur , e përdorë për ndonjë # ‪#‎lafshore,se ta kam pre me ligj, e te duhet me gjet ndonjë biznesmen tjetër me gjet paratë me paguar gjobën kur te hedh ne gjyq!PERVERSE E NDYRE!!”, shkruan në Facebook motra e Gugut.

 

xhes
xhess