Kësaj bukuroshe sa nuk i shpërthen…(FOTO) Kësaj bukuroshe sa nuk i shpërthen…(FOTO)
Courtney Stodden ka shfaqur format e saj trupore në disa foto të realizuara së fundmi. Bukuroshja amerikane duket jashtëzakonisht seksi dhe ekstravagante, teksa gjoksi... Kësaj bukuroshe sa nuk i shpërthen…(FOTO)

Courtney Stodden ka shfaqur format e saj trupore në disa foto të realizuara së fundmi.

Bukuroshja amerikane duket jashtëzakonisht seksi dhe ekstravagante, teksa gjoksi i saj sa nuk shpërthen, shkruan Daily Star.

LEXO EDHE:Adea Pula shfaqë linjat trupore edhe në këto ditë të ftohta (FOTO)

Biondja seksi është mjaftë mirë e pëlqyer edhe në profilin e saj në Instagram, ku numri prej 175,000 ndjekësve e tregon këtë më së miri.