Kështu duket nga brenda vetura e Getoar Selimit Kështu duket nga brenda vetura e Getoar Selimit
Reperi Getoar Selimi po shijon çdo detaj nga martesa e tij me Marina Vjollcën. Përveç kësaj po vazhdon që fansat t’i mbajë pranë me... Kështu duket nga brenda vetura e Getoar Selimit

Reperi Getoar Selimi po shijon çdo detaj nga martesa e tij me Marina Vjollcën.

Përveç kësaj po vazhdon që fansat t’i mbajë pranë me projekte të reja muzikore e publikimin e imazheve nga përditshmëria nëpër rrjete sociale, shkruan lajmi.net

Së fundmi e ka sjell një foto me gruan e tij Marinën ndërsa gjenden brenda veturës së shtrenjtë ‘Mercedes’ të Getoar Selimit.

Kujtojmë se Geti po vazhdon akoma të jetë shumë i rezervuar ndaj mediave e pavarësisht kësaj publiku po e do dhe respekton.