Kështu nuk jemi mësuar ta shohim, Loredana vjen me këtë ndryshim në pamje Kështu nuk jemi mësuar ta shohim, Loredana vjen me këtë ndryshim në pamje
Loredana Zefi për publikun shqiptar u bë e njohur si gruaja e reperit Mozzik, por me projektet e saj muzikore ajo po ka arritur... Kështu nuk jemi mësuar ta shohim, Loredana vjen me këtë ndryshim në pamje

Loredana Zefi për publikun shqiptar u bë e njohur si gruaja e reperit Mozzik, por me projektet e saj muzikore ajo po ka arritur të bëhet mjaft e dashur për publikun, shkruan Indeksonline.

Ajo së fundmi e publikoj këngën këngën me titull ‘Labyrinth’ e cila u prit mjaft mirë.

Loredana jeton dhe vepron në Zvicërr së bashku me burrin e saj, reperin Mozzik e tanimë në familjen e tyre është shtuar edhe një antarë. Ata duket se po e shijojnë secilin moment me vajzën e tyre të vogël.

Në paraqitjen e fundit Loredana është shfaqur diçka më ndryshe. Me flokët e dredhura ajo duket ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shohim zakonisht nëpër paraqitjet e saj.