Kështu provokon Xhesika Berberi nga vaska Kështu provokon Xhesika Berberi nga vaska
Xhesika Berberi po vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale. Modelja e njohur shqiptare e cila po jeton dhe vepron në SHBA, Xhesika Berberi... Kështu provokon Xhesika Berberi nga vaska

Xhesika Berberi po vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale.

Modelja e njohur shqiptare e cila po jeton dhe vepron në SHBA, Xhesika Berberi i ka provokuar ndjekësit e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo ka ndarë disa fotografi ku pozon nga vaska, dhe shfaq këmbët e saj seksi.

Brenda pak minutave modelja arriti të marr një numër të konsiderueshëm pëlqimesh në fotografitë e fundit.

View this post on Instagram

😊🥰😘

A post shared by Xhesika Berberi (@xhesikaberberi) on