Me këtë veprim, “Xhesika” e “O sa mire” rrezikon jetën Me këtë veprim, “Xhesika” e “O sa mire” rrezikon jetën
Aktorja e njohur Arta Nitaj tashmë ka arrtitur të bëhet një fytyrë publike shumë e dashur. Këtë famë e mori nga roli i saj... Me këtë veprim, “Xhesika” e “O sa mire” rrezikon jetën

Aktorja e njohur Arta Nitaj tashmë ka arrtitur të bëhet një fytyrë publike shumë e dashur.

Këtë famë e mori nga roli i saj si ‘Xhesika’ në serialin ‘O sa mirë’ duke u bërë kështu aktorja më e ndjekur ani pse është hera e parë që ajo e ushtron këtë profesion, shkruan lajmi.net

E prej atij momenti lajmet për Artën nuk po mungojnë pothuajse çdo ditë.
Së fundmi u publikua edhe e vërteta rreth lidhjes së saj dhe Brunos e cila nuk zgjati shumë.

‘Xhesika’ është shumë aktive edhe në rrjete sociale duke publikuar foto dhe video nga përditshmëria e së fundmi e ka rrezikuar edhe jetën e saj duke xhiruar vetën në veturë teksa po e ngiste makinën në të njëjtën kohë.
http:// blob:http://www.dailymotion.com/b5581cc1-8530-4e1b-b78f-785d8e806b7c