Kida shndritë nga bukuria në fotosesionin e ri Kida shndritë nga bukuria në fotosesionin e ri
Këngëtarja e njohur Kida shumë shpesh sjell fotosesione të ndryshme. Edhe këtë jerë Kida ka realizuar një set të ri fotografik në të cilin... Kida shndritë nga bukuria në fotosesionin e ri

Këngëtarja e njohur Kida shumë shpesh sjell fotosesione të ndryshme.

Edhe këtë jerë Kida ka realizuar një set të ri fotografik në të cilin ka mahnitur me pamjen, shkruan Indeksonlie.

I realizuar në mënyrë profesionale në mes të borë, Kida ka ardhur me shumë stil dhe tejet joshëse.

Ndryshe, Kida përmbylli vitin 2018 me këngën ‘Ka Je’